فارس: آمريكا در اقدامي جديد به منظور جلب افكار عمومي عليه برنامه صلح آميز هسته‌اي ايران مدعي شد كه ايران مصمم شده است تا يك بمب هسته‌اي توليد كند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، در حالي كه يك كميته از سازمان ملل از كشورهاي بيشتري درخواست كرد تا در خصوص چگونگي اجراي تحريم‌ها عليه جمهوري اسلامي ايران گزارش دهند، آمريكا اعلام كرد كه ايران مصمم شده است تا يك بمب‌ هسته‌اي توليد كند.

دولت آمريكا در حالي چنين ادعاهايي را مطرح كرده است كه در تلاش است با جلب افكار عمومي، حمايت‌هاي بين‌المللي را در جهت حفظ منافع خود و ضربه زدن به ايران جلب كند.

كميته تحريم‌هاي سازمان ملل روز گذشته گزارش داد كه عليرغم تصويب تحريم‌هاي جديد شوراي امنيت سازمان ملل عليه ايران، تنها 36 كشور گزارش‌هايي كه شامل چگونگي اجراي تحريم‌هاي شوراي امنيت عليه ايران مي‌شود، را ارسال كرده‌اند و باقي كشورها تمايل چنداني در اين زمينه از خود نشان نداده‌اند.

آمريكا به همراه دو همپيمان خود يعني انگليس و فرانسه در خصوص آنچه عدم همكاري ايران با بازرسان بين‌المللي خواندند، ابراز نگراني كرده و ايران را به نقض قطعنامه‌هاي سازمان ملل متهم كردند.

ادعاهاي اين مقامات در صورتي‌ است كه ايران بارها به اثبات رسانده است كه برنامه‌ هسته‌اي صلح‌آميز و هيچ گونه انحرافي در برنامه هسته‌اي ايران تاكنون مشاهده نشده است.

بر اساس اين گزارش، وزراي خارجه 6 كشور بزرگ جهان در نظر دارند هفته آينده نشستي را در نيويورك با محور ايران در حاشيه مجمع عمومي سازمان ملل برگزار كنند و ديپلمات‌ها اعلام كردند كه احتمالاً اين نشست در 22 سپتامبر (31 شهريورماه) برگزار خواهد شد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.