فارس: پيشكسوت تيم پرسپوليس گفت: بارها اعلام كرده‌ام كه پست و مقام نمي‌خواهم و به دنبال اين موضوع در فوتبال ايران نيستم.

علي پروين درباره ديدار شب گذشته‌اش با افشين قطبي، اظهار داشت: افشين قطبي بد روزي به ديدار من آمد چون متأسفانه ماه مبارك رمضان بود و نتوانستم به خوبي از او پذيرايي كنم.

وي افزود: به مدت نيم ساعت در جلسه‌اي با قطبي شركت كرديم و در خصوص مسائل فوتبال، مشكلات ريز و درشت و موانع پيش روي قطبي گفت‌وگو كرديم. هرچه كمك توانستم، در همين چند دقيقه به او كردم چون نگران فوتبال كشور هستم.

سرمربي سابق پرسپوليس و تيم ملي خاطر نشان ساخت: به همه مردم ايران و فوتبال دوستان قول مي‌دهم براي قهرماني تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا هر گونه كمكي از دستم برآيد، خالصانه انجام دهم تا فوتبال كشورم سرافراز باشد.

وي ادامه داد: درست است مي‌گويم به تيم ملي كمك مي‌كنم؛ اما اين حرف‌ها كه امروز در روزنامه‌ها نوشته شده، صحيح نيست. نه قرار است مدير فني شوم و نه پست ديگري؛ فقط به عنوان يك دلسوز مي‌خواهم به تيم ملي كمك كنم.

علي پروين اظهار داشت: هم در مصاحبه تلويزيوني و هم در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشي اعلام كردم كه پست و مقام نمي‌خواهم و به دنبال اين موضوع در فوتبال ايران نيستم. كساني كه پروين را مي‌شناسند، از افكار او خبر دارند.

 بالاخره قطبي در مملكت ما به عنوان سرمربي تيم ملي است و وظيفه داريم به او كمك كنيم؛ اما متأسفانه برخي‌ مثل هميشه چهار پنج تا وصله به كساني كه وارد فوتبال ملي ما مي‌شوند، مي‌چسبانند.

وي تاكيد كرد: اميدوارم باز هم دست در دست هم دهيم تا فوتبال ما در جام ملت‌هاي آسيا موفق باشد. من هم به عنوان يك پيشكسوت يا هر فردي كه دوست داريد بگوييد، مطمئن باشيد براي موفقيت تيم ملي فوتبال كشورم تمام تلاشم را خواهم كرد.

پروين درباره خبر درگيري محمد پروين و حسين عبدي در تمرين پرسپوليس، گفت: محمد تلاش مي‌كند تا با جنگندگي به حقش برسد. حسين عبدي مربي محمد است و مطمئن باشيد پسر من هيچوقت به مربي خود بي‌احترامي نمي‌كند. اميدوارم دست از سر محمد بردارند تا او كارش را انجام دهد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.