تعرفه واردات خودرو در منطقه آزاد اروند از دوم شهريور ماه به مدت 34 روز 50 درصد كاهش خواهد يافت كه به گفته‌ معاون گمرك كشور اين خودروهاي وارد شده تا شعاع 40 كيلومتري اروند مي‌توانند تردد داشته باشند.

به گزارش پول‌نيوز، طبق اعلام مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، به مناسبت هفته دولت عوارض گمرکي واردات خودرو به منطقه آزاد اروند از دوم شهريور ماه به مدت 34 روز 50 درصد کاهش مي‌يابد كه در مورد جزييات اين موضوع معاون امور گمركي گمرك كشور در گفت‌وگو با ايسنا توضيح مي‌دهد: اين تصميم‌گيري در داخل خود منطقه بوده است. البته مصوبه‌اي از هيات وزيران وجود دارد كه اجازه داده از منطقه اروند با پلاك منطقه، خودروهايي با اين تعرفه كمتر وارد شوند كه در شعاع 40 كيلومتري اين منطقه تردد كنند.

محمد رضا نادري ادامه مي‌دهد: بنابراين خود منطقه مي‌داند چقدر پلاك كرده است و اصلا نياز هست كه بيشتر يا كمتر شود و اين را بايد از خود منطقه پرسيد.

وي در اين مورد كه آيا به جز اروند، منطقه‌اي ديگر هم اين چنين اقدامي مي‌كند؟ تصريح مي‌كند: از قبل چابهار را هم داشتيم كه طبق مصوبه هيات وزيران در چابهار هم اين موضوع را داشتيم. حالا هم منطقه آزاد اروند مشابه همان چابهار است كه در آن چابهار تا شعاع 30 كيلومتري دولت تعريف كرده بود.

نادري در اين مورد متذكر مي‌شود: اگر اين خودروها از آن حد مدنظر بيرون بروند، پليس آن‌ها را متوقف مي‌كند كه البته اين ديگر به گمرك مربوط نيست و با هماهنگي خود منطقه و نيروي انتظامي است.

وي در مورد منطقه اجراي اين طرح در چابهار نيز خاطرنشان مي‌كند: منطقه چابهار نيز براي خيلي وقت بوده است.

اين در حالي است كه به گفته مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اين طرح با توجه به مصوبه هيات مديره اين سازمان اجرا شده و تنها شامل خودروهايي است که در مدت زمان تعيين شده مدارک لازم را به گمرک منطقه آزاد اروند ارائه دهند.

پرهيزگار در اين مورد گفته است: طرح واردات خودرو به منطقه آزاد اروند از زمان آغاز با استقبال بسيار مناسبي از سوي مردم مواجه شد که با تصويب هيات مديره اين سازمان به مناسبت‌هاي مختلف تخفيف‌هاي ويژه عوارض گمرکي براي شهروندان اعمال شده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.