علاء الدين بروجردي رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار "قربانيان ترور "در خصوص اقدام تروريستي در مسجد جامع زاهدان گفت :اين يك اقدام تروريستي از سلسله اقداماتي بود كه آمريكائي ها علي رغم همه ي ادعاهاي ضد تروريستي اشان در جهان با حمايت از گروهك هاي تروريستي در منطقه انجام دادند.

بروجردي در ادامه اظهارداشت :همانطور كه در اعترافات تروريست شرور ريگي آمده بود كه با مسئولين آمريكائي در چندين نوبت براي هماهنگي اقدامات تروريستي ارتباط داشته ، هيچ گونه ترديدي در دخالت سيستم هاي اطلاعاتي آمريكا و انگليس در منطقه و ماهيت تروريستي آنها براي دست زدن به اينگونه اقدامات وجود ندارد .


بروجردي درادامه بيان كرد:متاسفانه پاكستان هم تبديل به بستر مناسبي براي اين اقدامات شده است و نمونه ي آن همين فاجعه اي بود كه در خانه ي خدا در زاهدان اتفاق افتاد .

اين نماينده مجلس گفت :آنچه كه عوامل اين جنايت ها در طرح هايشان دنبال مي كنند اختلاف بين شيعه وسني است ، منتها با هوشمندي نظام جمهوري اسلامي و توجه مردم اين منطقه اين توطئه ، خنثي شده و خواهد شد.

رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس در ادامه گفت :روحانيون اهل سنت در اين منطقه بايد با جديت وقاطعيت اين اقدامات را محكوم و هم تحريم كنند تا افراد عادي بر مبناي اين تحريم در دام اين توطئه ها قرار نگيرند ، بنابراين مسئوليت علماي اهل سنت در اين زمينه بسيار سنگين است .

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.