فارس: رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان تهران گفت: فردي كه با استفاده از چك‌هاي جعلي از صاحبان فروشگاه‌ها در كرج و شهريار كلاهبرداري مي‌كرد دستگير شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي استان تهران، اسماعيل هادئي اظهار داشت: به دنبال مراجعه افرادي به پليس آگاهي استان تهران و ارائه شكايت‌هاي مشابه مبني بر اينكه فردي كه خود را «مجيد ـ م » معرفي مي‌كرد با ارائه چك‌هاي جعلي از آنها كلاهبرداري ميليوني كرده و متواري شده است، پرونده‌اي در اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي استان تشكيل شد.
وي افزود: با اخذ اظهارات شكات در پليس آگاهي، مشخص شد كه كلاهبردار فراري با تهيه چك‌هاي جعلي در ساعات بعدازظهر و روزهاي تعطيل به طلافروشي‌ها، فروشگاه‌ها و مغازه‌هاي مختلف در كرج و شهريار مراجعه كرده و در قبال خريد كالا، لوازم و اجناس ديگر، چك‌هاي جعلي را به عنوان چك‌هاي تضميني بانك ملت ارائه داده است.
رئيس پليس آگاهي استان تهران گفت: اين متهم در مواقعي كه مبلغ چك جعلي‌اش از ارزش ريالي كالايي كه خريد مي‌كرد بيشتر بود باقي‌مانده مبلغ چك را به صورت نقدي از كسبه‌ها دريافت كرده است.
هادئي ادامه داد: مأموران در بررسي‌هاي اوليه متوجه شدند كه كلاهبردار تحت تعقيب، نشاني و شماره تماس‌هاي واهي به شكات ارائه داده و شناسنامه‌اي كه خود را با استفاده از آن «مجيد ـ م » معرفي كرده نيز جعلي بوده است.
رئيس پليس آگاهي استان تهران خاطرنشان كرد: تصوير متهم از طريق يكي از طلافروشي‌ها كه به دوربين مدار بسته مجهز بود تهيه و پيگيري براي شناسايي و دستگيري وي ادامه داشت و سرانجام در ادامه تحقيقات و به دنبال انتشار تصوير متهم در روزنامه‌ها، كارآگاهان موفق شدند با كمك اطلاعاتي كه از طريق شهروندان، اين متهم را در كرج شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كنند.
وي با اشاره به اينكه كلاهبردار دستگير شده براي بازجويي‌هاي پليس در اختيار مأموران پليس آگاهي استان تهران قرار دارد، تصريح كرد: بنا به درخواست بازپرس شعبه دوم دادسراي عمومي و انقلاب كرج، افرادي كه به اين شيوه مورد كلاهبراري قرارگرفته‌اند، مي‌توانند براي پيگيري شكايت به پليس آگاهي استان تهران واقع در كرج ـ ميدان طالقاني مراجعه كنند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.