تاريخ : | | نویسنده : avazehface

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گزارش آمانور را در کارنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی غیر حقوقی ترین و بدترین آن دانست و گفت: نمره مقاومت البرادعی بیش از آمانو است.

به گزارش مهر، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در جمع خبرنگاران و در پاسخ به اینکه آیا رویکرد آژانس نسبت به ایران پس از روی کار آمدن آمانو مدیر جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی، تغییر کرده است، گفت: رویکرد آژانس بیش از آنکه حقوقی باشد گرایش سیاسی پیدا کرده است و گزارش ها تحت فشار آمریکا تنظیم شده است.

نماینده بروجرد افزود: با وجود اینکه ما در زمان آغاز غنی سازی 20 درصد به آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کردیم و خواستار اعزام بازرسان برای آغاز کار شدیم و همچنین آژانس نیز بازرس الجزایری و مراکشی را برای این امر اعزام کرد و با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران کار آغاز شد، آمانو در گزارش خود اقدام صورت گرفته را بدون اعلام به آژانس ذکر کرده است و این کاملا خلاف واقع بوده و موجب عدم اطمینان نسبت به گزارش های آژانس می شود.

وی با بیان اینکه همه اقدامات ما تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی است، گفت: ما به تمامی ملزومات رسمی اعتماد سازی که آژانس به ما ابلاغ کرده عمل کرده و قبول داریم ولی دلیل چنین گزارشی مشخص نیست.

بروجردی تاکید کرد: ما از این گزارش به شدت ناراضی هستیم و انتظار داریم در گزارشی که آمانو در 10 اسفند قرار است به شورای حکام ارائه کند اصلاح شده و اطلاعات صحیح را گزارش کند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.