تاريخ : | | نویسنده : avazehface

ایرنا: "سيد ابراهيم رييسي" معاون اول قوه قضاييه گفت: براي حفاظت از قضات، اقداماتي با همکاري شوراي تامين استانها انجام خواهيم داد که از آنهابه صورت ويژه محفاظت شود.
   
معاون اول قوه قضاييه دوشنبه شب در مراسم تجليل از ايثاگران دستگاه قضايي اظهارداشت: آناني که در مسير دفاع از ارزشهاي دين مدال ايثارگران را دريافت کردند، بايد به خود به بالند.
وي با اشاره به آثار و برکات خون شهدا افزود: نظام اسلامي ايران الگويي براي کشورهايي شده است که مي خواهند براساس دستورات اسلام زندگي کنند.

وي به فرارسيدن 22 بهمن و پيروزي انقلاب اسلامي اشاره کرد و گفت: پيروزي علل زيادي دارد اما علت تامه پيروزي انقلاب اسلامي ايران اراده خدا بود که اگر نبود اين انقلاب پيروز نمي شد و نمي توانستيم اين انقلاب را در 30 سال گذشته حفظ کنيم.

رييسي در ادامه سخنانش دست قدرت خدا را بالاترين دست ها دانست وگفت: خداوند يک هدايتي دارد و آن هدايت پاداشي است ضمن اينکه در ذات خداوند ذلالت و گمراهي نيست و هرکس در مسير خداوند حرکت کند ، خداوند دستش را مي گيرد.

وي به پيام يوم الله 22 بهمن اشاره کرد و افزود: هر کس نيت و اراده اش را برجلب رضاي خدا قرار دهد، خداوند با وعده اي که داده دستش را مي گيرد و اين پيام يوم الله است.

رييسي گفت: پيام ديگر 22 بهمن اينست که مردي که براي خدا حرکت کرد با وجود همه دشمني ها ، از اين ميدان پيروز بيرون آمد و اين وعده الهي بود .

وي خطاب به ايثارگران و خانواده هاي آنان گفت: انتصاب شما به خانواده ايثارگران و شهيد خيلي عزيز ومحترم است و با هيچ چيز قابل عوض کردن نيست لذا بايد در مسير ايثارگري وفادار بود و وفاداري اينست که در خط شهيدان بمانيم.

رييسي در پايان سخنان خود مراتب تکريم و تعظيم رييس قوه قضاييه از خانواده شهداو ايثارگران حاضر در مجلس را اعلام کرد و اظهار اميدواري نمود که در عمل هم در خدمت اين خانواده ها باشيم.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.