تاريخ : | | نویسنده : avazehface

 

\ فرهاد فخرالدینی؛ تحمیل را نپذیرفت

 

 روند اجراهای اركستر ملی كه در آخرین برنامه ی خود قرار بود با سینا سرلك به صحنه برود؛ پس از دو سال توقف هیچ سرنوشت مشخصی ندارد. اگرچه سینا سرلك؛ شرایط نابسامان اركستر ملی را ناشی از قبول نكردن برخی تحمیل ها در سال گذشته؛ برای به صحنه آمدن این اركستر عنوان می كند و معتقد است؛ فخرالدینی تمایلی به اجرای برنامه نداشته است.

سینا سرلك در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: اركستر ملی به منزله ی بچه ای بود كه فخرالدینی آن را طی ۱۵ سال پرورش داد تا به ثمر نشست. به طور یقین در چنین شرایطی؛ او نتوانست یك فضای تحمیلی برای اجرا را كه سال گذشته به وی وارد شد را بپذیرد.

وی افزود: فخرالدینی حق بزرگی به گردن موسیقی این مملكت دارد و حق آن نبود كه با او؛ آن برخورد توهین آمیز را انجام دهند.

سینا سرلك درباره ی دلیل انحلال اركستر ملی گفت: هوش و ذكاوت فرهاد فخرالدینی برای به صحنه نیامدن در شرایط دشوار و نپذیرفتن تحمیل های غیرفرهنگی؛ ازجمله مهم ترین دلایل برای از هم پاشیدگی اركستر ملی به شمار می آید؛ چراكه پس آن جریان اعلام كردند كه اركستر ملی فعلاً تعطیل است.

این خواننده با تاكید بر این موضوع كه اركستر ملی زاییده ی تفكر فرهاد فخرالدینی بوده است و طبیعی است كه وی برای این اركستر تصمیم بگیرد و نگذارد كه دیگران شرایط خود را به وی دیكته و تحمیل كنند، یادآور شد؛ فخرالدینی باید كیفیت اركستر را حفظ می كرد كه كرد.

سرلك با اشاره به اینكه از هم پاشیدگی تنها اركستر ملی را با وزیر فرهنگ و ارشاد مطرح كرده است اما از این مقام فقط این پاسخ را شنیده كه «به وضعیت آن رسیدگی می كنیم»، ادامه داد: تنها یك اركستر ملی در كشور ما وجود دارد؛ این درحالی است كه تیم های ورزشی و حتی علمی ما؛ متنوع شامل چندین تیم با هزینه های هنگفت هستند؛ آیا در این شرایط نباید دوباره اركستر ملی را برپا و مشكلات آن را برطرف كرد؟!... / خبرگزارى ايلنا رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.