اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

فروش 186 ميليوني يک گالري در سه روز؛

مهناز افشار و ماهايا پطرسيان هم از هفت نگاه اثر هنري خريدند

در ميان فروش 186 ميليوني هفت نگاه ستاره هاي سينمايي نيز اثر هنري خريدند.

به گزارش سينماپرس، پنجمين هفت نگاه با استقبال جالب توجه قشرهاي مختلف مردم حتي سوپراستارهاي سينما رو به رو شده است؛ همه 29 نقاشي و مجسمه به فروش رسيده در سه روز نخست کاري هفت نگاه در فرهنگسراي نياوران را مردم خريداري کرده اند که در ميان آنها ستاره هاي بازيگري سينما نظير مهناز افشار و ماهايا پطرسيان نيز ديده مي شوند.

 

186 ميليون تومان مجموع فروش 29 نقاشي و مجسمه در سه روز آغاز به کار هفت نگاه پنجم است که همچنان نقاشي خط آبي فيروزه اي رنگ 25 ميليون توماني علي شيرازي گرانقيمت ترين اثر به فروش رسيده در آن محسوب مي شود.

 

اثري با ترکيب بندي مربع که به لحاظ فرم، روايتي ايراني و از نگاه در هم پيچيدگي خطوط و حروف يادآور معنويتي ست که در معماري هاي اسلامي به کار مي روند.

 

از حيث رتبه بندي ارزش ريالي آثار هنري به فروش رسيده آثار 14 ميليوني زنده ياد ژازه طباطبايي و ايرج شافعي به صورت مشترک حائز رتبه دوم اند و آثار 10 ميليون توماني تاها بهبهاني و پرويز کلانتري در جاي سوم ايستاده اند در حالي که نقاشي آبستره بيتا وکيلي همچنان با قيمت هشت ميليون تومان در رتبه چهارم است.

 

اما از منظر بيشترين تعداد اثر به فروش رسيده از يک هنرمند «سعيد معيري زاده» با فروش هفت تابلو که ارزش ريالي هر يک از آنها يک و نيم ميليون تومان بوده، در صدر ايستاده است. از اين منظر از پرويز کلانتري و زنده ياد ژازه طباطبايي هر يک دو اثر به فروش رسيده؛ از کلانتري آثار ده و پنج ميليون توماني و از ژازه آثاري با قيمت هاي 14 و شش ميليون توماني. از هر يک از هنرمندان زير هم در سه روز گذشته يک اثر به فروش رسيده است: فريده لاشايي، ليلي متين دفتري، ناصر اويسي، جعفر روح بخش، محمد علي ترقي جاه، ايرج زند، علي اکبر صادقي، ابراهيم حقيقي، احمد وکيلي، بهنوش فروتن، نيلوفر قادري نژاد، عنايت الله نظري نوري، سناز دزفوليان، ندا معين افشاري، علي مشهدي الاصل،احمد رضا يار احمدي، حسين چراغچي، علي ترقي جاه، راشين قربي، زهرا مداح، حامد توکلي، مهرداد ختايي، سحر صالحي، مهتا معيني، امير حسين ردايي، مهدي صبورمنش، طليعه کامران، سليم ناظريان، محسن فولاد پور، نعيمه رزاقي، شادي داوريان، احمد محمد پور ،فاطمه بهرامي و اخوان.

 

پنجمين هفت نگاه از پنجشنبه 21 ارديبهشت در دو گالري فرهنگسراي نياوران آغاز به کار کرده است که در آن آثار نزديک به 300 هنرمند در معرض فروش قرار گرفته است. پنجمين فروش سال هنرهاي تجسمي تا پنج خرداد 91 داير خواهد بود و علاقمندان مي توانند همه روزه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر به فرهنگسراي نياوران واقع در انتهاي خيابان پاسداران ، به روي پارک نياوران ، فرهنگسراي نياوران مراجعه کنند./سینماپرس



رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.