چاوز : شايد آمريكا رهبران چپگراي آمريكاي لاتين را سرطاني مي كند

 

هوگو چاوز رئیس‌جمهوری ونزوئلا كه مواضعي به شدت ضد آمريكايي دارد در سخناني مدعي شد كه شايد ايالات متحده آمريكا رهبران چپگراي آمريكاي لاتين را به بيماري سرطان مبتلا مي كند.

چاوز اين سخنان را در واكنش به ابتلاي برخي رهبران چپگراي آمريكاي لاتين در ماه ها و سال هاي گذشته به بيماري سرطان مطرح كرده است.

چاوز خود مبتلا به بيماري سرطان است و هم اكنون طول درمان شيميايي خود را در كوبا به انجام مي رساند . همچنين روز گذشته خبر ابتلاي خانم كريستينا فرناندز رييس جمهوري آرژانتين نيز به سرطان منتشر شد . آقاي لولا داسيلوا رييس جمهوري سابق برزيل نيز به بيماري سرطان مبتلا شده است و گفته مي شود خانم ديلما روسف رييس جمهوري كنوني برزيل نيز به بيماري سرطان مبتلا بوده است .

چاوز در واكنش به ابتلاي جمعي از رهبران چپگراي آمريكاي لاتين روز گذشته  این سوال را مطرح کرد که آیا آمریکایی‌ها با تکنولوژی خاصی مشغول سرطانی کردن رهبران چپ‌گرای آمریکای لاتین هستند ؟

رييس جمهوري ونزوئلا با اشاره به اينكه نمي خواهد فرد يا كشوري را در اين زمينه متهم كند گفت  :‌"   آیا این عجیب است که فکر کنیم آنها ( آمريكا) تکنولوژی خاصی در اختیار دارند که می‌توانند با آن عده‌ای را به سرطان مبتلا کنند و تا به حال هم کسی درباره آن تکنولوژی چیزی نشنیده باشد."

بيماري سرطان چاوز در ماه هاي گذشته انتقاداتي را از جانب اپوزيسيون ونزوئلا عليه وي موجب شده و مخالفان دولت ونزوئلا از چاوز خواسته اندبا توجه به بيماري خود از قدرت كناره گيري كند.

اما چاوز با اشاره به اينكه حال وي خوب بوده و درمان وي نتيجه بخش بوده است گفته است قصد كناره گيري از قدرت را ندارد . چاوز گفته است مي خواهد تا سال 2024   در قدرت بماند.

سخنان چاوز در حالي مطرح مي شود كه اخيرا نام فيدل كاسترو رهبر سابق كوبا در كتاب ركوردهاي گينس ثبت شده است . دليل ثبت نام رهبر سابق كوبا در اين كتاب سوء قصد هاي ناكامي بوده است كه در طي نيم قرن حضور او در قدرت عليه وي به مورد اجرا گذاشته شده است .

بنا بر آمارها در طي نيم قرن گذشته ، بيش از 850 مورد سوء قصد عليه كاسترو صورت گرفته كه دولت كوبا مدعي است بخش عمده اي از آنها از سوي دولت آمريكا و سازمان اطلاعات مركزي اين كشور ( سيا) صورت گرفته است..../عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.