معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات یمن گفت: آمریکا از اقدامات دوگانه در یمن خودداری کند و به خواسته‌های مشروع مردم این کشور احترام بگذارد.

به گزارش ایسنا،سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی درباره تحولات یمن و ضرورت هوشمندی ملت یمن در قبال توطئه‌های بلوک سلطه بویژه آمریکا در قبال انقلاب و مردم این کشور اظهار داشت:مردم یمن اجازه دخالت بیگانگان در مسائل داخلی کشورشان را به آمریکای‌ها و ارتجاع عرب نمی‌دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی همواره از حق و خواسته‌های مشروع و قانونی ملت‌ها دفاع می‌کند تاکید کرد: هر گونه برخورد خشونت آمیز با مردمی که برخواسته‌های مشروع خود پای فشاری می‌کنند را محکوم می‌کنیم.

جزایری همچنین افزود: امروز امواج بیداری اسلامی فراگیر شده است و استکبار جهانی از طریق اقدامات خشونت آمیز، متوسل شدن به جنایت و تروریسم، اشغال کشورها، جنگ و خونریزی، کودتا و امثال آن قادر نیست برای دراز مدت جلوی خواست مردم را بگیرد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به ظرفیت‌سازی‌های دولت شرور و مزور آمریکا و حامیان منطقه‌ای و غربی آن برای مقابله با اسلام و ترویج تروریسم و خشونت در منطقه تصریح کرد: افکار عمومی جهانیان می‌دانند که پدیده‌های همچون جبهه النصره و داعش و القاعده و سایر گروههای تروریستی منطقه مولود سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و هم پیمانان کاخ سفید هستند که با مأموریت بد‌نام کردن اسلام عزیز و مانع تراشی در راه روی آوردن مردم به اسلام ناب و اسلام هراسی و نیز تضعیف مقاومت منطقه به وجود آمده‌اند. پیروزی غزه نشان داد که مقاومت زنده، پویا و پرقدرت است و از اینگونه موانع مصنوعی عبور می‌کند.

جزایری با اشاره به وضعیت میدانی تحولات عراق و شکست‌های پی در پی داعش در این کشور گفت: دوران حضور بعثی‌های وابسته به رژیم منفور گذشته عراق و جنایتکاران طرفدار صدام معدوم سپری شده است و مردم عراق اجازه قدرت‌گیری مجدد آنها را نخواهند داد.مردم سوریه و عراق ضربات سختی از تروریسم حاکم بر منطقه که با حمایت خارجی‌ها و ارتجاع صورت می‌گیرد را متحمل شده‌اند و در این رویارویی موجود باید به هر شکل ممکن تا آخرین نفس تروریست‌ها را نابود کنند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های مزورانه و شیطانی آمریکا در منطقه و حمایت‌های آشکار و پنهان از تروریست‌ها تصریح کرد: مردم بیدار و مقاوم سوریه و عراق باید به دشمنان خود بخصوص به آمریکاییها تفهیم کنند که به کاخ سفید اجازه نمی‌دهند با دروغ و فریب کاری دست به ایجاد قطب بندی‌های جدید در کشور خود بزنند.

وی در پایان گفت:مردم عراق شامل مذاهب و فرقه و گروه‌ها و اقشار اعم از شیعه و سنی و کرد و ترکمن و سایرین با همه وجود طعم تلخ دخالت‌های آمریکا و انگلیس در کشورشان را در ذائقه دارند و باقی مانده‌های آمریکاییها را از کشورشان بیرون خواهند کرد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.